Music is our boyfriend.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 R'n'B glazba i izvođaći

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
queen_of_pain

queen_of_pain


Broj postova : 133
Join date : 07.09.2009
Age : 33
Lokacija : Wonderland

R'n'B glazba i izvođaći Empty
PostajNaslov: R'n'B glazba i izvođaći   R'n'B glazba i izvođaći Icon_minitimesri 23 ruj - 15:06

Ritam i blues (eng. Rhythm and blues, a još poznat kao R&B, R'n'B i RnB), vrlo je popularan glazbeni žanr, koji kombinira stilove jazz, gospel i blues. Nastaje u Americi 1940-ih godina.Saznaj više.
[Vrh] Go down
queen_of_pain

queen_of_pain


Broj postova : 133
Join date : 07.09.2009
Age : 33
Lokacija : Wonderland

R'n'B glazba i izvođaći Empty
PostajNaslov: Re: R'n'B glazba i izvođaći   R'n'B glazba i izvođaći Icon_minitimesri 23 ruj - 15:10

Evo ja ću početi.Nisam preveliki ljubitelj r'n'b-a,ali mislim da ima super ritam i odlična je za ples(u mom slučaju pred ogledalom,kad nitko nije u kući Laughing ).Neki od izvođaća koje slušam su Black Eyed Peas I love you ,Sean Paul,Sean Kingston,Justin Timberlake,Nelly Furtado(album Loose),Timbaland itd.Prije sam slušala i Beyonce ali mi njen glas više ne odgovara.
[Vrh] Go down
ivche

ivche


Broj postova : 26
Join date : 21.09.2009
Age : 30
Lokacija : Osijek

R'n'B glazba i izvođaći Empty
PostajNaslov: Re: R'n'B glazba i izvođaći   R'n'B glazba i izvođaći Icon_minitimesri 23 ruj - 15:19

queen_of_pain je napisao/la:
u mom slučaju pred ogledalom,kad nitko nije u kući Laughing

Slažem se u potpunosti Laughing...

A što se r'n'b-a tiče, nisam veliki ljubitelj. Privatno uopće ne slušam takvu vrstu glazbe. Kad izađem s prijateljima, gdje god da odemo većinom puštaju r'n'b, tako da ga jedino tada slušam. Iako moram priznati, da ima odličan ritam...
[Vrh] Go down
Lena Reve

Lena Reve


Broj postova : 77
Join date : 15.09.2009
Age : 34
Lokacija : Rijeka

R'n'B glazba i izvođaći Empty
PostajNaslov: Re: R'n'B glazba i izvođaći   R'n'B glazba i izvođaći Icon_minitimečet 24 ruj - 7:11

Dogodi se da mi se svidi neka pjesma poput Closer od Ne-ya ili Say it right od Nelly Furtado..
[Vrh] Go down
http://beautifulpeople.blog.hr
Kisa

Kisa


Broj postova : 26
Join date : 02.09.2009
Lokacija : Manga shop xD

R'n'B glazba i izvođaći Empty
PostajNaslov: Re: R'n'B glazba i izvođaći   R'n'B glazba i izvođaći Icon_minitimesub 26 ruj - 21:59

Black Eyed Peas R'n'B glazba i izvođaći Icon_cheers Njih mogu voljeti zauvijek R'n'B glazba i izvođaći Herz
Slušam ih već dosat dugo, imam samo dva albuma ali svaku pjesmu s njega znam napamet R'n'B glazba i izvođaći Icon_razz

Oni su mi sjajni, stvarno ti mogu podići mood R'n'B glazba i izvođaći Icon_biggrin
[Vrh] Go down
http://momopeachgirl@forumotion.net
queen_of_pain

queen_of_pain


Broj postova : 133
Join date : 07.09.2009
Age : 33
Lokacija : Wonderland

R'n'B glazba i izvođaći Empty
PostajNaslov: Re: R'n'B glazba i izvođaći   R'n'B glazba i izvođaći Icon_minitimečet 1 lis - 0:49

Ja sam bila luda za ovom pjesmom kad je bila hit

[Vrh] Go down
Sponsored content





R'n'B glazba i izvođaći Empty
PostajNaslov: Re: R'n'B glazba i izvođaći   R'n'B glazba i izvođaći Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
R'n'B glazba i izvođaći
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Rock Izvođači
» Pop - glazba
» Punk Glazba
» Narodna glazba ili cajke

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Music is our boyfriend. :: Žanrovi :: Hip - hop-
Forum(o)Bir: