Music is our boyfriend.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Rock Izvođači

Go down 
+2
queen_of_pain
Rock Angel
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Rock Angel
Administratorica
Rock Angel


Broj postova : 52
Join date : 31.08.2009
Lokacija : U Svom Svijetu Glazbe.

Rock Izvođači Empty
PostajNaslov: Rock Izvođači   Rock Izvođači Icon_minitimepon 31 kol - 22:36

Ovo je tema u kojoj možete raspravljati o rock grupama, pjevačima, pjevačicama... itd
[Vrh] Go down
https://musicclub.forumcroatian.com/
queen_of_pain

queen_of_pain


Broj postova : 133
Join date : 07.09.2009
Age : 33
Lokacija : Wonderland

Rock Izvođači Empty
PostajNaslov: Re: Rock Izvođači   Rock Izvođači Icon_minitimepon 7 ruj - 22:01

Rock mi je najdraža glazba još od početka srednje škole.Naročito volim moderni,alternativni rock,ali naravno ima i odličnih starih stvari.
Moji omiljeni rock izvođači:
30 Seconds to Mars,AFI,Adastra,Alice Cooper,Azra,Billy Idol,Billy Talent,Bon Jovi,Breaking Benjamin,Carlos Santana,Evanescence,Fall Out Boy,Flyleaf,Guns'n'Roses,Kiss,Lenny Kravitz,Lostprophets,Lovex,Muse,My Chemical Romance,Nickelback,Nirvana,Oasis,Opća opasnost,Osvajači,Paramore,Prljavo kazalište,Red,Red Hot Chilli Peppers,Rise Against,Scorpions,Simple Plan,Skillet,Sunrise Avenue,The Killers,The Verve,Thousand Foot Krutch,Three Days Grace,U2,Uriah Heep,Van Gogh i Within Temptation.
Dragi su mi i:3 Doors Down,Blue Foundation,Alice Cooper,ACDC,Aerosmith,Animals,Azra,Black Sabbath,Cinema Bizzare,Coldplay,Killerpilze,Lafee,Die Arzte,Die Toten Hosen,Crvena jabuka,Daleka obala,Deep Purple,Dire Straits,Divlje jagode,Eric Clapton,Foo Fighters,Franz Ferdinand,Hladno pivo,Incubus,The Beatles,The Doors,Jimmy Hendrix,Kelly Clarkson,Led Zeppelin,Leteći odred,Plavi orkestar,Lynyrd Skynyrd,No Doubt,Ozzy Osbourne,P.O.D.,Papa Roach,Pink Floyd,Placebo,Psihomodo pop.The All-American Rejests,Radiohead,Regina,The Rolling Stones,Zabranjeno pušenje i ZZ Top.
[Vrh] Go down
Lena Reve

Lena Reve


Broj postova : 77
Join date : 15.09.2009
Age : 34
Lokacija : Rijeka

Rock Izvođači Empty
PostajNaslov: Re: Rock Izvođači   Rock Izvođači Icon_minitimeuto 15 ruj - 17:03

Rock je moja prva glazbena ljubav..Obožavam Paramore,U2,Morso,Three days grace,Evanescence,Goo Goo dolls,Stone sour,Muse,RHCP,Jack off Jill,Alter bridge,Azru..
[Vrh] Go down
http://beautifulpeople.blog.hr
moo
Music queen
moo


Broj postova : 105
Join date : 04.09.2009
Age : 30

Rock Izvođači Empty
PostajNaslov: Re: Rock Izvođači   Rock Izvođači Icon_minitimesub 19 ruj - 0:02

Ja sam mijenjala razne žanrove dosad dok se na kraju nisam smirila na rocku. Najdraži mi je alternativni, makar iskreno, teško vidim razlike između nekih podvrsta rocka.
Najdraži bendovi su mi Muse <3, Placebo, Linkin park, RHCP, Coldplay. Ima ih puno koji su mi još dragi ali mi se ne da pisat tolko pa sam napisala samo najdraže Razz
[Vrh] Go down
queen_of_pain

queen_of_pain


Broj postova : 133
Join date : 07.09.2009
Age : 33
Lokacija : Wonderland

Rock Izvođači Empty
PostajNaslov: Re: Rock Izvođači   Rock Izvođači Icon_minitimesub 19 ruj - 0:25

Ja sam prije,do drugog srednje slušala najviše pop i r'n'b stvarčice,ugl ono sa vrha top lista(isse kad se sjetim da sam u petom osnovne obožavala Britney i plakala kad mi je brat uflekao farbom njen poster po nosu hahahaha).Onda u drugom srednje pođem slušat Metallicu love koja mi je dugo bila omiljena grupa(i sad je u top 10 Very Happy ) i tako neke metal stvarčice,pa onda prijeđoh na stariji rock(tipa Deep Purple,Kiss,Gunsi...) da bih konačno otkrila da mi alternative rock najviše ''leži''.No istina,toliko je žanrova da se često pogubim u njima tako da ja imam svoja tri žanra na koja dijelim svu glazbu:
-ono što mi se sviđa
-ono što mi se ne sviđa
-ono što je bezveze,al se može slušat kad nema što bolje u blizini
Toliko od mene za sad Laughing .
[Vrh] Go down
moo
Music queen
moo


Broj postova : 105
Join date : 04.09.2009
Age : 30

Rock Izvođači Empty
PostajNaslov: Re: Rock Izvođači   Rock Izvođači Icon_minitimesub 19 ruj - 11:20

queen_of_pain je napisao/la:
Ja sam prije,do drugog srednje slušala najviše pop i r'n'b stvarčice,ugl ono sa vrha top lista(isse kad se sjetim da sam u petom osnovne obožavala Britney i plakala kad mi je brat uflekao farbom njen poster po nosu hahahaha).Onda u drugom srednje pođem slušat Metallicu love koja mi je dugo bila omiljena grupa(i sad je u top 10 Very Happy ) i tako neke metal stvarčice,pa onda prijeđoh na stariji rock(tipa Deep Purple,Kiss,Gunsi...) da bih konačno otkrila da mi alternative rock najviše ''leži''.No istina,toliko je žanrova da se često pogubim u njima tako da ja imam svoja tri žanra na koja dijelim svu glazbu:
-ono što mi se sviđa
-ono što mi se ne sviđa
-ono što je bezveze,al se može slušat kad nema što bolje u blizini
Toliko od mene za sad Laughing .


Potpisujem Very Happy Samo što ja Kiss, Gunse i sl. otkrivam tek sad.
A ova tri žanra cheers svaka čast. Tako većinom i ja, samo što obično nema toga što se meni neće sviđat, sa izuzetkom turbo folka (oprostite ako koga to vrijeđa)
[Vrh] Go down
queen_of_pain

queen_of_pain


Broj postova : 133
Join date : 07.09.2009
Age : 33
Lokacija : Wonderland

Rock Izvođači Empty
PostajNaslov: Re: Rock Izvođači   Rock Izvođači Icon_minitimesub 19 ruj - 13:34

Mislim da se u svakoj glazbi može bar nekoliko dobrih pjesama naći,osim turbo folka(koji može proći jedino kad sam jaako pijana,onda mogu sve slušati ashamed ) i jazza(ne kažem da nije umjetnički vrijedna glazba,zaslužuje poštovanje,ali meni jednostavno ide na živce).Sorry na off topicu,neću više. ashamed
Usput,moja najdraža pjesma...nekad svi poželimo pobjeći i krenuti ispočetka...

[Vrh] Go down
ivche

ivche


Broj postova : 26
Join date : 21.09.2009
Age : 30
Lokacija : Osijek

Rock Izvođači Empty
PostajNaslov: Re: Rock Izvođači   Rock Izvođači Icon_minitimepon 21 ruj - 21:20

Rockom sam "zaražena" od malena, a za sve su mama i tata krivi. Zbog njih su mi Gunsi, Aerosmith, Led Zeppelin, The Who, Azra, ITD band i još mnogi drugi bandovi najdraži. Nikad nisam voljela pop, r'n'b, a o turbo folku da ni ne govorim. Rock je ono u čemu se prepoznajem...
[Vrh] Go down
queen_of_pain

queen_of_pain


Broj postova : 133
Join date : 07.09.2009
Age : 33
Lokacija : Wonderland

Rock Izvođači Empty
PostajNaslov: Re: Rock Izvođači   Rock Izvođači Icon_minitimepon 21 ruj - 22:10

ivche je napisao/la:
Rockom sam "zaražena" od malena, a za sve su mama i tata krivi. Zbog njih su mi Gunsi, Aerosmith, Led Zeppelin, The Who, Azra, ITD band i još mnogi drugi bandovi najdraži. Nikad nisam voljela pop, r'n'b, a o turbo folku da ni ne govorim. Rock je ono u čemu se prepoznajem...

Pa to je super.Moji roditelji slušaju nekakve prastare narodnjake i one tipa Mate Bulić,a rock im je naravno samo nerazumljiva dreka i uvijek bude ''Bože sačuvaj,stišaj to'' Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
[Vrh] Go down
moo
Music queen
moo


Broj postova : 105
Join date : 04.09.2009
Age : 30

Rock Izvođači Empty
PostajNaslov: Re: Rock Izvođači   Rock Izvođači Icon_minitimepon 21 ruj - 22:16

queen_of_pain je napisao/la:
ivche je napisao/la:
Rockom sam "zaražena" od malena, a za sve su mama i tata krivi. Zbog njih su mi Gunsi, Aerosmith, Led Zeppelin, The Who, Azra, ITD band i još mnogi drugi bandovi najdraži. Nikad nisam voljela pop, r'n'b, a o turbo folku da ni ne govorim. Rock je ono u čemu se prepoznajem...

Pa to je super.Moji roditelji slušaju nekakve prastare narodnjake i one tipa Mate Bulić,a rock im je naravno samo nerazumljiva dreka i uvijek bude ''Bože sačuvaj,stišaj to'' Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


Tak i moji, samo što mama uopće ne sluša muziku, a tata sluša jazz, koji ja ne podnosim Rolling Eyes
Makar, počela sam ga malo educirat, dala sam mu cd-e od Muse-a da malo sluša i kaže da mu se sviđaju. Nije potpuno beznadan Very Happy
[Vrh] Go down
ivche

ivche


Broj postova : 26
Join date : 21.09.2009
Age : 30
Lokacija : Osijek

Rock Izvođači Empty
PostajNaslov: Re: Rock Izvođači   Rock Izvođači Icon_minitimepon 21 ruj - 22:18

moo je napisao/la:
queen_of_pain je napisao/la:
ivche je napisao/la:
Rockom sam "zaražena" od malena, a za sve su mama i tata krivi. Zbog njih su mi Gunsi, Aerosmith, Led Zeppelin, The Who, Azra, ITD band i još mnogi drugi bandovi najdraži. Nikad nisam voljela pop, r'n'b, a o turbo folku da ni ne govorim. Rock je ono u čemu se prepoznajem...

Pa to je super.Moji roditelji slušaju nekakve prastare narodnjake i one tipa Mate Bulić,a rock im je naravno samo nerazumljiva dreka i uvijek bude ''Bože sačuvaj,stišaj to'' Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


Tak i moji, samo što mama uopće ne sluša muziku, a tata sluša jazz, koji ja ne podnosim Rolling Eyes
Makar, počela sam ga malo educirat, dala sam mu cd-e od Muse-a da malo sluša i kaže da mu se sviđaju. Nije potpuno beznadan Very Happy

To svi kažu!Ja srećom nemam takvih problema.Moji su oduševljeni time što i sestra i ja slušamo rock.To nam je izgleda u obitelji...
[Vrh] Go down
Rock Angel
Administratorica
Rock Angel


Broj postova : 52
Join date : 31.08.2009
Lokacija : U Svom Svijetu Glazbe.

Rock Izvođači Empty
PostajNaslov: Re: Rock Izvođači   Rock Izvođači Icon_minitimeuto 22 ruj - 8:55

Moj tata je jednostavno presretan što ja slušam muziku kakvu slušam... Rocker u duši... On još uvijek ima gramofon koji radi i ploče od AC/DC- a, Azre... itd.
[Vrh] Go down
https://musicclub.forumcroatian.com/
Lena Reve

Lena Reve


Broj postova : 77
Join date : 15.09.2009
Age : 34
Lokacija : Rijeka

Rock Izvođači Empty
PostajNaslov: Re: Rock Izvođači   Rock Izvođači Icon_minitimeuto 22 ruj - 12:35

Rock Angel je napisao/la:
Moj tata je jednostavno presretan što ja slušam muziku kakvu slušam... Rocker u duši... On još uvijek ima gramofon koji radi i ploče od AC/DC- a, Azre... itd.

Kao i moj..Da nije njega,duže bi mi trebalo da otkrijem rock..On me uveo u te vode..Pustio mi je prvi put Azru,Metallicu, AC/DC..
[Vrh] Go down
http://beautifulpeople.blog.hr
rock_girl

rock_girl


Broj postova : 29
Join date : 31.08.2009
Age : 28
Lokacija : neki preeludi koncert

Rock Izvođači Empty
PostajNaslov: Re: Rock Izvođači   Rock Izvođači Icon_minitimeuto 22 ruj - 21:22

Ja sam se "zaljubila" u rock.Ah,kad već pričate o starcima,moja mama sluša SVE,a tata je rocker. Very Happy
[Vrh] Go down
queen_of_pain

queen_of_pain


Broj postova : 133
Join date : 07.09.2009
Age : 33
Lokacija : Wonderland

Rock Izvođači Empty
PostajNaslov: Re: Rock Izvođači   Rock Izvođači Icon_minitimečet 24 ruj - 19:45

Ljudi ajmo malo aktivacije...Koja vam je najdraža rock pjesma(ali samo jedna!) i zašto?
[Vrh] Go down
moo
Music queen
moo


Broj postova : 105
Join date : 04.09.2009
Age : 30

Rock Izvođači Empty
PostajNaslov: Re: Rock Izvođači   Rock Izvođači Icon_minitimečet 24 ruj - 20:51

Samo jedna? Sad
Onda Time is running out by Muse. Jednostavno mi je predraga, to je bila prva pjesma od Musea koju sam čula i zbog koje sam ih i počela slušat. Lyricsi, muzika, sve, sve, sve je predobro. Makar kad sam ju prvi put čula (buraz ju je puštao) mi se uopće nije sviđala, a kasnije sam ju stalno slušala, i sad ju uvijek mogu poslušat, i to je valjda jedina pjesma koja me nikad ne živcira bez obzira koliko puta ju čula. Very Happy
[Vrh] Go down
queen_of_pain

queen_of_pain


Broj postova : 133
Join date : 07.09.2009
Age : 33
Lokacija : Wonderland

Rock Izvođači Empty
PostajNaslov: Re: Rock Izvođači   Rock Izvođači Icon_minitimečet 24 ruj - 20:59

moo je napisao/la:
Samo jedna? Sad
Onda Time is running out by Muse. Jednostavno mi je predraga, to je bila prva pjesma od Musea koju sam čula i zbog koje sam ih i počela slušat. Lyricsi, muzika, sve, sve, sve je predobro. Makar kad sam ju prvi put čula (buraz ju je puštao) mi se uopće nije sviđala, a kasnije sam ju stalno slušala, i sad ju uvijek mogu poslušat, i to je valjda jedina pjesma koja me nikad ne živcira bez obzira koliko puta ju čula. Very Happy

Shocked Kunem se da je upravo sad slušam dok čitam i odgovaram na tvoj post.Uvrnuto laughing .I meni je to ne najdraža rock pjesma,ali najdraža od Muse. love Još netko da podijeli s nama svoju najdražu rock pjesmicu?
[Vrh] Go down
ivche

ivche


Broj postova : 26
Join date : 21.09.2009
Age : 30
Lokacija : Osijek

Rock Izvođači Empty
PostajNaslov: Re: Rock Izvođači   Rock Izvođači Icon_minitimepet 25 ruj - 22:53

Od Gunsa Don`t cry...Podsjeća me na puno lijepih, ali i nekoliko tužnih trenutaka u životu. Uvijek kad sam tužna slušam tu pjesmu jer me uvijek uspije oraspoložiti.
[Vrh] Go down
queen_of_pain

queen_of_pain


Broj postova : 133
Join date : 07.09.2009
Age : 33
Lokacija : Wonderland

Rock Izvođači Empty
PostajNaslov: Re: Rock Izvođači   Rock Izvođači Icon_minitimepet 25 ruj - 23:00

ivche je napisao/la:
Od Gunsa Don`t cry...Podsjeća me na puno lijepih, ali i nekoliko tužnih trenutaka u životu. Uvijek kad sam tužna slušam tu pjesmu jer me uvijek uspije oraspoložiti.
Odlična je pjesma,samo što mene rastuži,a ne oraspoloži Sad
[Vrh] Go down
moo
Music queen
moo


Broj postova : 105
Join date : 04.09.2009
Age : 30

Rock Izvođači Empty
PostajNaslov: Re: Rock Izvođači   Rock Izvođači Icon_minitimepet 25 ruj - 23:02

Meni je isto prekrasna pjesma, a raspoloženje ovisi o tome kak se već osjećam. Ako sam tužna, onda me još više rastuži. Ako nisam, samo pjevam Very Happy
[Vrh] Go down
Lena Reve

Lena Reve


Broj postova : 77
Join date : 15.09.2009
Age : 34
Lokacija : Rijeka

Rock Izvođači Empty
PostajNaslov: Re: Rock Izvođači   Rock Izvođači Icon_minitimesub 26 ruj - 12:02

Iris od Goo Goo Dollsa..Prekrasna pjesma..
[Vrh] Go down
http://beautifulpeople.blog.hr
queen_of_pain

queen_of_pain


Broj postova : 133
Join date : 07.09.2009
Age : 33
Lokacija : Wonderland

Rock Izvođači Empty
PostajNaslov: Re: Rock Izvođači   Rock Izvođači Icon_minitimesub 26 ruj - 14:09

Lena Reve je napisao/la:
Iris od Goo Goo Dollsa..Prekrasna pjesma..

Apsolutno love
[Vrh] Go down
Lena Reve

Lena Reve


Broj postova : 77
Join date : 15.09.2009
Age : 34
Lokacija : Rijeka

Rock Izvođači Empty
PostajNaslov: Re: Rock Izvođači   Rock Izvođači Icon_minitimesub 26 ruj - 14:28

Koji vam je najdraži rock album?
[Vrh] Go down
http://beautifulpeople.blog.hr
queen_of_pain

queen_of_pain


Broj postova : 133
Join date : 07.09.2009
Age : 33
Lokacija : Wonderland

Rock Izvođači Empty
PostajNaslov: Re: Rock Izvođači   Rock Izvođači Icon_minitimesub 26 ruj - 14:30

30 Seconds to Mars od 30 Seconds to Mars. Very Happy Tebi?
[Vrh] Go down
Lena Reve

Lena Reve


Broj postova : 77
Join date : 15.09.2009
Age : 34
Lokacija : Rijeka

Rock Izvođači Empty
PostajNaslov: Re: Rock Izvođači   Rock Izvođači Icon_minitimesub 26 ruj - 14:35

Fallen od Evenescencea
Riot od Paramorea
Come what(ever) may od Stone soura

ovo je najkraće što mogu Smile
[Vrh] Go down
http://beautifulpeople.blog.hr
Sponsored content





Rock Izvođači Empty
PostajNaslov: Re: Rock Izvođači   Rock Izvođači Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Rock Izvođači
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» R'n'B glazba i izvođaći
» Hard Rock .
» Indie Rock

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Music is our boyfriend. :: Žanrovi :: Rock-
Forum(o)Bir: