Music is our boyfriend.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Emo - Depresivni?

Go down 
+3
Lena Reve
Mary
Delilah Aryann
7 posters
Autor/icaPoruka
Delilah Aryann
Administratorica
Delilah Aryann


Broj postova : 63
Join date : 31.08.2009
Lokacija : Svijet mašte.

Emo - Depresivni? Empty
PostajNaslov: Emo - Depresivni?   Emo - Depresivni? Icon_minitimepon 31 kol - 19:19

Iznosite jake argumente o emačima.
[Vrh] Go down
https://musicclub.forumcroatian.com
Mary

Mary


Broj postova : 14
Join date : 02.09.2009
Age : 28
Lokacija : Zagreb

Emo - Depresivni? Empty
PostajNaslov: Re: Emo - Depresivni?   Emo - Depresivni? Icon_minitimesri 2 ruj - 11:04

Kako mene n+oni živciraju..
Mislim fora su mi njihove kosice i obleka.. Very Happy
Ali ono njihovo rezanje i: Nitko me ne voli.. Ja se oću ubiti.. bla bla. Rolling Eyes Rolling Eyes
[Vrh] Go down
http://harrypotterforum09.bestoforum.net/login.forum?connexion
Delilah Aryann
Administratorica
Delilah Aryann


Broj postova : 63
Join date : 31.08.2009
Lokacija : Svijet mašte.

Emo - Depresivni? Empty
PostajNaslov: Re: Emo - Depresivni?   Emo - Depresivni? Icon_minitimesri 2 ruj - 12:21

Nije to kod emača tako kako ti se čini. Emači nisu osobe koje se režu. Osobe koje se režu su, blago rečeno, poremećene u glavu. Emo je kultura isto kak i pankeri, rockeri. Emo NE MORA i nije stalno depresivan. Oni imaju svoj stil, svoju vrstu glazbe. Ali ako se sad naprimjer ti, režeš i staviš mašnicu u glavu, a slušaš Britney to te ne čini emačem. Ali osoba koja puno plače - ona nije emo, ako ne poštuje tu vrstu glazbe i stil odjevanja. Smile
[Vrh] Go down
https://musicclub.forumcroatian.com
Lena Reve

Lena Reve


Broj postova : 77
Join date : 15.09.2009
Age : 34
Lokacija : Rijeka

Emo - Depresivni? Empty
PostajNaslov: Re: Emo - Depresivni?   Emo - Depresivni? Icon_minitimeuto 22 ruj - 14:28

Slažem se..Emo je muzika i stil,a ne rezanje..Ima svakakvih,oprostite na izrazu,debila, koji se režu..Bili oni pankeri,gotičari ili pak cajkeri..Po meni je emo muzika dobra,volim poslušati Fall out boy,Panic at the disco,a i Paramore je emo..
[Vrh] Go down
http://beautifulpeople.blog.hr
queen_of_pain

queen_of_pain


Broj postova : 133
Join date : 07.09.2009
Age : 33
Lokacija : Wonderland

Emo - Depresivni? Empty
PostajNaslov: Re: Emo - Depresivni?   Emo - Depresivni? Icon_minitimeuto 22 ruj - 21:07

Delilah Aryann je napisao/la:
Nije to kod emača tako kako ti se čini. Emači nisu osobe koje se režu. Osobe koje se režu su, blago rečeno, poremećene u glavu. Emo je kultura isto kak i pankeri, rockeri. Emo NE MORA i nije stalno depresivan. Oni imaju svoj stil, svoju vrstu glazbe. Ali ako se sad naprimjer ti, režeš i staviš mašnicu u glavu, a slušaš Britney to te ne čini emačem. Ali osoba koja puno plače - ona nije emo, ako ne poštuje tu vrstu glazbe i stil odjevanja. Smile

Potpuno se slažem,to s rezanjem i depresijom su za mene samo predrasude.Emo je prvenstveno glazba i stil odijevanja.Volim njihovu glazbu i stil i smatrala sam se emom u 2. i 3. srednje al me prošla ta faza.I sad slušam emo,ali i mnogo drugih stvari.
[Vrh] Go down
Delilah Aryann
Administratorica
Delilah Aryann


Broj postova : 63
Join date : 31.08.2009
Lokacija : Svijet mašte.

Emo - Depresivni? Empty
PostajNaslov: Re: Emo - Depresivni?   Emo - Depresivni? Icon_minitimeuto 22 ruj - 21:13

Ali ne kužim, zašto svi ljudi govore da si emo ako se režeš, ili obrnuto? To nema veze jedno s drugim. Emo - Depresivni? Icon_neutral
[Vrh] Go down
https://musicclub.forumcroatian.com
queen_of_pain

queen_of_pain


Broj postova : 133
Join date : 07.09.2009
Age : 33
Lokacija : Wonderland

Emo - Depresivni? Empty
PostajNaslov: Re: Emo - Depresivni?   Emo - Depresivni? Icon_minitimeuto 22 ruj - 21:19

Delilah Aryann je napisao/la:
Ali ne kužim, zašto svi ljudi govore da si emo ako se režeš, ili obrnuto? To nema veze jedno s drugim. Emo - Depresivni? Icon_neutral

Mislim da dosta klinaca je to sebi uvrtilo u glavu,pa nalaze emo kao izgovor za svoju depresiju i sklonost ćaknutom ponašanju.Mislim da su mediji isto krivi za to jer je bilo dosta članaka o tome kako emo glazba loše utječe na tinejdžere bla bla...Novinari su takve članke pošli pisati nakon samoubojstva 13godišnjakinje,mislim da se zvala Hannah Bond,koja je izjavila u oproštajnoj poruci da će se ubiti u čast benda My Chemical Romance.Čitala sam to davno,idem pokušati naći članak.Jedno je slušati emo glazbu i oblačiti se emo,a sasvim drugo ponašati se poremećeno pod izgovorom da si emo.

edit:My Chemical Romance progovorili o 'emo' samoubojstvu

[url=My Chemical Romance progovorili o 'emo' samoubojstvu]Girl, 13, hangs herself after becoming obsessed with Emo 'suicide cult' rock band Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/article-564611/Girl-13-hangs-obsessed-Emo-suicide-cult-rock-band.html#ixzz0RrhQs3uf[/url]


Zadnja promjena: queen_of_pain; uto 22 ruj - 21:24; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Delilah Aryann
Administratorica
Delilah Aryann


Broj postova : 63
Join date : 31.08.2009
Lokacija : Svijet mašte.

Emo - Depresivni? Empty
PostajNaslov: Re: Emo - Depresivni?   Emo - Depresivni? Icon_minitimeuto 22 ruj - 21:21

queen_of_pain je napisao/la:
Delilah Aryann je napisao/la:
Ali ne kužim, zašto svi ljudi govore da si emo ako se režeš, ili obrnuto? To nema veze jedno s drugim. Emo - Depresivni? Icon_neutral

Mislim da dosta klinaca je to sebi uvrtilo u glavu,pa nalaze emo kao izgovor za svoju depresiju i sklonost ćaknutom ponašanju.Mislim da su mediji isto krivi za to jer je bilo dosta članaka o tome kako emo glazba loše utječe na tinejdžere bla bla...Novinari su takve članke pošli pisati nakon samoubojstva 13godišnjakinje,mislim da se zvala Hannah Bond,koja je izjavila u oproštajnoj poruci da će se ubiti u čast benda My Chemical Romance.Čitala sam to davno,idem pokušati naći članak.Jedno je slušati emo glazbu i oblačiti se emo,a sasvim drugo ponašati se poremećeno pod izgovorom da si emo.
* Emo - Depresivni? 641911 To je po meni bolesno. Ubijati se radi glazbe, filma, ljubavi ili bilo čega takvog. Emo - Depresivni? 332608
* Potpuno se slažem, lijepo rečeno.
[Vrh] Go down
https://musicclub.forumcroatian.com
queen_of_pain

queen_of_pain


Broj postova : 133
Join date : 07.09.2009
Age : 33
Lokacija : Wonderland

Emo - Depresivni? Empty
PostajNaslov: Re: Emo - Depresivni?   Emo - Depresivni? Icon_minitimeuto 22 ruj - 21:27

Ta cura je očito bila poremećena i neuravnotežena.Normalna osoba se nikad ne bi ubila zbog tužnih lyricsa,i nije fer da se emo glazba okrivljuje za to.
[Vrh] Go down
Delilah Aryann
Administratorica
Delilah Aryann


Broj postova : 63
Join date : 31.08.2009
Lokacija : Svijet mašte.

Emo - Depresivni? Empty
PostajNaslov: Re: Emo - Depresivni?   Emo - Depresivni? Icon_minitimeuto 22 ruj - 21:28

queen_of_pain je napisao/la:
Ta cura je očito bila poremećena i neuravnotežena.Normalna osoba se nikad ne bi ubila zbog tužnih lyricsa,i nije fer da se emo glazba okrivljuje za to.
Slažem se. Ja na tužne lyricse uvijek plačem. Emo - Depresivni? Icon_sad Poludim kad mi neko veli da je emo samo zato jer ima mašnicu u kosi, a sluša cajke, ili kad mi vele da si emo ak se režeš, jer se emači režu. To uopće nije istina.
[Vrh] Go down
https://musicclub.forumcroatian.com
Rock Angel
Administratorica
Rock Angel


Broj postova : 52
Join date : 31.08.2009
Lokacija : U Svom Svijetu Glazbe.

Emo - Depresivni? Empty
PostajNaslov: Re: Emo - Depresivni?   Emo - Depresivni? Icon_minitimeuto 22 ruj - 21:57

Slazem se....
Volim emo glazbu.. Paramore obožavam i uvijek poludim kad mi brat veli da se idem rezat -.-''
[Vrh] Go down
https://musicclub.forumcroatian.com/
moo
Music queen
moo


Broj postova : 105
Join date : 04.09.2009
Age : 30

Emo - Depresivni? Empty
PostajNaslov: Re: Emo - Depresivni?   Emo - Depresivni? Icon_minitimesub 26 ruj - 1:40

Ja sam prije uvijek mislila da su emo glazba i rezanje tj. depresivnost neraskidivi. A onda sam gledala neki popis najboljih (valjda) emo bendova i shvatila da dosta tih bendova znam i slušam, a nisam znala da su emo (inače mi baš ne ide raspoznavanje žanrova, pogotovo kad je tanka granica). Onda sam napokon postala prosvijetljena i saznala da depresivnost nije glavna odlika emo glazbe Razz
[Vrh] Go down
Mimi Black

Mimi Black


Broj postova : 13
Join date : 26.09.2009

Emo - Depresivni? Empty
PostajNaslov: Re: Emo - Depresivni?   Emo - Depresivni? Icon_minitimesub 26 ruj - 11:18

MCR su zakon i nekužim zašto bi oni za nešto bili krivi...pa onaj tko je pshihički slab ne treba ih slušat...to je njihov stil....al svejedno svaka čast zbog ovog:
"Nakon dubokih riječi sućuti upućenih obitelji mlade djevojčice, bend svoju glazbu i svoje riječi opisuje kao anti-nasilne i anti-samoubilačke, te spominju riječi "I am not afraid to keep on living" sa zadnjeg albuma "The Black Parade", kao riječi koje bi svima trebale nuditi nadu i snagu kroz teške trenutke."
.....I am not afraid to keep on living. I' m not afraid to walk this world alone"...

e sad konačno prijeđimo na emache....zakon im je samo stil odjevanja...u ostalo ne želim ni ulaziti,al istina da nisu samo oni pshihički slabi i da se to uopče ne mora povezivati s njima...znam ja hrpu emacha koji ni ne slušaju emo glazbu niti se ne režu...
[Vrh] Go down
queen_of_pain

queen_of_pain


Broj postova : 133
Join date : 07.09.2009
Age : 33
Lokacija : Wonderland

Emo - Depresivni? Empty
PostajNaslov: Re: Emo - Depresivni?   Emo - Depresivni? Icon_minitimesub 26 ruj - 14:08

I ja slušam MCR,i pjesma I don't love you mi je tako tužna,ali neću se sad odmah ić vješat isse...A zanimljivo je da oni tvrde da nisu emo,da je njihova glazba jednostavno rock.
[Vrh] Go down
Lena Reve

Lena Reve


Broj postova : 77
Join date : 15.09.2009
Age : 34
Lokacija : Rijeka

Emo - Depresivni? Empty
PostajNaslov: Re: Emo - Depresivni?   Emo - Depresivni? Icon_minitimesub 26 ruj - 14:25

Ako se netko želi ubiti ili rezati radit će to ma koju god glazbu slušao..Glazba nema veze sa tiem..Ne voli kada dobru glazbu vežu uz loše stvari samo zato da je se popljuje..
[Vrh] Go down
http://beautifulpeople.blog.hr
moo
Music queen
moo


Broj postova : 105
Join date : 04.09.2009
Age : 30

Emo - Depresivni? Empty
PostajNaslov: Re: Emo - Depresivni?   Emo - Depresivni? Icon_minitimesub 26 ruj - 23:52

queen_of_pain je napisao/la:
I ja slušam MCR,i pjesma I don't love you mi je tako tužna,ali neću se sad odmah ić vješat isse...A zanimljivo je da oni tvrde da nisu emo,da je njihova glazba jednostavno rock.

Pa ja obično emo doživljavam ko neke ogranke rocka ili punka, jednostavno su mi preslični, nisam stručnjak u raspoznavanju Rolling Eyes , niti se previše trudim. Slušam ono što mi se sviđa Razz
[Vrh] Go down
queen_of_pain

queen_of_pain


Broj postova : 133
Join date : 07.09.2009
Age : 33
Lokacija : Wonderland

Emo - Depresivni? Empty
PostajNaslov: Re: Emo - Depresivni?   Emo - Depresivni? Icon_minitimened 27 ruj - 0:06

moo je napisao/la:
queen_of_pain je napisao/la:
I ja slušam MCR,i pjesma I don't love you mi je tako tužna,ali neću se sad odmah ić vješat isse...A zanimljivo je da oni tvrde da nisu emo,da je njihova glazba jednostavno rock.

Pa ja obično emo doživljavam ko neke ogranke rocka ili punka, jednostavno su mi preslični, nisam stručnjak u raspoznavanju Rolling Eyes , niti se previše trudim. Slušam ono što mi se sviđa Razz

I ja,ono što sam napisala bilo je čisto informativno,a inače me baš briga,ako hoće mogu reći da su jazz ili country lol,meni se sviđaju Very Happy .
[Vrh] Go down
Sponsored content





Emo - Depresivni? Empty
PostajNaslov: Re: Emo - Depresivni?   Emo - Depresivni? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Emo - Depresivni?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Music is our boyfriend. :: Pozornica :: Subkulture-
Forum(o)Bir: